Kalender 2016

Võistluskalender 2016

kuupäev võistlus formaat koht korraldaja
10.01. Vibulaskjate jõulupidu ja Tapani spetsiaalring ERI Kullamaa Lääne Vibulaskjad
23.01. Klubide Karika I etapp 20 Y Kiili spordihall Kajamaa Spordiklubi
06.-07.02. Läti sisemeistrivõistlused 20 Y Grobiņa, Läti LAF
20.-21.02. Balti sisemeistrivõistlused 20 Y Sigulda, Läti LAF
27.02. Klubide Karika II etapp 20 Y Kiili spordihall Kajamaa Spordiklubi
19.-20.03. 20 Y sisemeistrivõistlused 2× 20 Y Türi Gümnaasium JAK
27.03. RHM 3D 3D Kajamaa viburada Kajamaa Spordiklubi
9.04. Suur Narva Lossiturniir WA Field 12 + 3D 12 Narva linnus ja Põhjaõu Kajamaa Spordiklubi
16.04. IV TOM’s memorial Kajamaa viburada Kajamaa Spordiklubi
23.04. Klubide Karika III etapp hunter Kajamaa viburada Kajamaa Spordiklubi
23.04. Kaataja kisa 3D Espoo, Soome Hood RY
24.04. Tapanin kierros hunter Espoo, Soome Hood RY
30.04. Livonian Cup I etapp 3D Potimetsa Mägilased
7.05. Klubide Karika IVetapp 3D2 Räbiküla Tartu Vibuklubi
21.05. Klubide Karika V etapp field Vohnja Virumaa Vibuklubi
28.05. Livonian Cup II etapp 3D Sigulda LAA
29.05. RHM 3D 3D Kajamaa Spordiklubi
11.-12.06. Eesti meistrivõistlused vibujahis 3D Kullamaa Lääne Vibulaskjad
19.06. WA Field 24 WA field Kajamaa Spordiklubi
27.06-1.07. EBHC 2016 3D Hinterglemm, Austria ÖSBV/ IFAA
9.07. Livonian Cup III etapp 3D Aluksne LAA
15.-17.07. Eesti meistrivõistlused maastikulaskmises / Estonian Open 2016 field, hunter, animal Kajamaa viburada Kajamaa Spordiklubi
29.-31.07. Leedu meistrivõistlused maastikulaskmises field, hunter, animal Trakai LAA
31.07. RHM 3D 3D Kajamaa Spordiklubi
6.-7.08. VI Kullamaa vibufestival 3D Kullamaa Lääne Vibulaskjad
28.08. RHM 3D 3D Kajamaa Spordiklubi
6.-10.09. WAE 3D EU WA 3D Sloveenia WAE
17.09. Klubide Karika VI etapp field Kullamaa Lääne Vibulaskjad
24.-25.09. Läti maastikulaskmise meistrivõistlused field, hunter, animal Alūksne, Läti LAF
25.09. Kajamaa WA Field WA field Kajamaa viburada Kajamaa Spordiklubi
24.-30.09. WFAC field, hunter, animal Wagga Wagga, Austraalia ABA / IFAA
27.09-2.10. World Archery Field Championships WA field Dublin, Ireland WA
1.10. Klubide Karika VII etapp / Livonian Cup IV etapp 3D2 Potimetsa Mägilased
8.10. 100 Animals X 3D Leedu Gintarine Strele / Mägilased
9.10. Rae Indoor 20Y Jüri Sagittarius
15.10. Klubide Karika VIII etapp hunter Kajamaa viburada Kajamaa Spordiklubi
2.-5.11. EIAC 2016 3× 20 Y + flint Calpe, Hispaania ANAB / IFAA
12.-13.11. Suur Sügisjaht 3D, Kuukulgur, field Kajamaa viburada Kajamaa Spordiklubi

Kalender pdfina

2016. aastal koosneb Klubide Karika võistlussari 8st etapist, millest võitja selgitamiseks läheb arvesse 5 parema tulemused.

Eestlaste tulemused leiab siit.

Varasemate aastate võistluskalendrid:

Kalender 2015

Kalender 2014

Kalender 2013

Kalender 2012

Kalender 2011

Kalender 2010

Comments are closed