Sisemeistrivõistluste vahetused

Laupäev, hommikune vahetus

Vahetus Laupäev I 08.30
1A Anne Sein CFFS R
1A Katarina Atonen CFFS R
1A Annabel Lattik CFFS R
1A Timo Viitanen AMBB R
1A Aleksander Atonen AMBB R
1A Tarmo Steinfeld AMBB R
1A Maksim Tšerva AMBB R
1A Anton Juurik AMBB R
1A Urmas Kontus AMBB R
1A Steve Morley AMBB R
1A Martti Siitsman AMBB R
1A Tõnis Viira AMBH R
1A Aare Lauren AMBH R
1A Jaan Rösler AMBH R
1A Anu Uusmaa AFBU
1A Janika Valter AFBU
1A Johanna Vaida AFFS R
1A Jaanika Rösler AFFS R
1A Raivo Sein AMTR
1B Tanel Erich AMTR
1B Marvin Viira JMBH R
1B Katre Kuller AFBH R
1B Martin Steinfeld JMFS R
1B Robin Reesar JMLB
1B Raul Reesar JMLB
1B Holger Kink JMLB
1B Anette Talviste JFBH R
1B Heino Tenner VMLB
1B Kalju Baumann VMLB
1B Tiit Heinsalu VMLB
1B Kersti Baumann VFBH R
1B Tiina Laurisson VFLB
1B Anne Tuulik VFLB
1B Mart Muhel VMFS R
1B Tuire Junnonen VFBB R
1B Esa Junnonen VMBB R
1B Karl Aleksander Atonen JMFS R

Laupäev, õhtune vahetus

Vahetus Laupäev II 15:40
2A Kristian Heidmets CMBB R
2A Carmel London CFBB R
2A Carolina Treu CFBB R
2A Tuuli Sepp CFFU
2A Karin Kerti Lõhmus CFLB
2A Mirtel Ostra CFTR
2A Richard Serov CMFS R
2A Hugo Arvisto CMFU
2A Tõnis Hendrik Tallo CMFU
2A Kaupo Loorents CMLB
2A Rihard Rannamets CMLB
2A Romet Talviste CMLB
2A Henri Kivisild CMLB
2A Artemi Tatarlõ CMTR
2A Caspar London CMTR
2A Revor Kongi CMTR
2A Alvar Teder CMBB C
2A Alan Heidmets JMBB R
2B Tuomo Remes AMLB
2B Jere Kerkkanen AMLB
2B Margus Tamme AMLB
2B Urmas Kontus AMLB
2B Kaur Kaasik AMLB
2B Kaido Kaik AMLB
2B Indrek Kõivu AMLB
2B Kuldar Kolk AMLB
2B Aire Lauren AFBH R
2B Egne Marmor AFBH R
2B Pilleriin Järve AFHB
2B Sigrid Kalle AFLB
2B Inge Sirkel-Suviste AFLB
2B Jana Kikas AFLB
2B Tea Kaasik AFLB
2B Monika Talviste AFLB
2B Triin Tuulas AFLB
2B Heino Tenner VMBH R
2B Tapani Säilä VMBH R
2B Jevgeni Ikko AMFS R

Pühapäev, hommikune vahetus

Vahetus Pühapäev 10.00
3A Jevgeni Gogolev AMBL
3A Timo Viitanen AMFS R
3A Tõnis Veltbach AMFS R
3A Marek Aedla AMFS R
3A Kristo Kent AMBU
3A Reimo Loorents AMBU
3A Aivar Pruuli AMBU
3A Žanna Ivanova AFBB R
3A Monika Mitrjaikina AFBB R
3A Triin Kent AFBB R
3A Evert Ressar AMFU
3A Indrek Võhumõõk AMFU
3A Jaan Kookla AMFU
3B Stella-Maria Raudam JFLB
3B Mart Raudam AMTR
3B Marili Loorents AFBU
3B Rita-Anette Kohava AFBU
3B Evelyn Rang AFFU
3B Krista Kull AFFU
3B Hillar Laidna VMBH C
3B Heldur Hanni JMFS R
3B Kevin Marcus Aedla JMFS R
3B Helene Loorents JFBU
3B Annika Sõelsepp JFFS R
3B Marje Kikas JFFU
3B Sander Saks JMBU
3B Aleksander Kiskonen VMFU
Please follow and like us:
0

Comments are closed.