KK2 27.01.2018 stardilist

KK2018 UUENDATUD STARDILIST

1. vahetus kell 9:00

Jrk / Matt / Nimi / Stiil / Klubi

  1. 1A Jaanika Rösler AFFS R VVV
  2. 1B Johanna Vaida AFFS R TVK
  3. 2A Krista Kull AFFU TYV
  4. 2B Stella-Maria Raudam JFLB SAG
  5. 3A Raivo Sein AMTR SAG
  6. 3B Mart Raudam AMTR SAG
  7. 4A Tanel Erich AMTR SAG
  8. 4B Kalju Baumann VMLB LV
  9. 5A Raivo Rätsep VMLB SAG
  10. 5B Tiit Heinsalu VMLB SJV
  11. 6A Anette Talviste JFBH R SJV
  12. 6B Holger Kink JMLB SJV
  13. 7A Anne Sein CFFS R SAG
  14. 7B Annabel Lattik CFFS R SAG
  15. 8A Romet Talviste CMLB SJV
  16. 8B Birgit Metsjõe JFFS R VVV
  17. 9A Jaan Rösler AMBH R VVV
  18. 9B Martti Siitsman AMBB R SAG
  19. 10A Anu Uusmaa AFBU SAG
  20. 10B Janika Valter AFBU SAG

2. vahetus kell 11:10

Jrk / Matt / Nimi / Stiil / Klubi

  1. 1A Tiina Laurisson VFLB KK
  2. 1B Helle Rätsep VFLB SAG
  3. 2A Ülle Nõu VFLB TVK
  4. 2B Kersti Baumann VFBH R LV
  5. 3A Kuldar Kolk AMLB TVK
  6. 3B Kaur Kaasik AMLB KK
  7. 4A Tanel Tamm AMLB KK
  8. 4B Marek Peedumäe AMLB TVK
  9. 5A Urmas Kontus AMLB KK
  10. 5B Rainer Klaaser AMLB TVK
  11. 6A Evo Sirendi AMLB TVK
  12. 6B Tea Kaasik AFLB KK
  13. 7A Inge Sirkel-Suviste AFLB KK
  14. 7B Monika Talviste AFLB SJV
  15. 8A Jana Kikas AFLB KK
  16. 8B Sigrid Kalle AFLB KK
  17. 9A Ege Jaanso AFLB TVK
  18. 9B Triin Tuulas AFLB SJV
  19. 10A Piret Maasik AFTR TVK
  20. 10B Aare Lauren AMBH R LV

3. vahetus kell 13:30

Jrk / Matt / Nimi / Stiil / Klubi

  1. 1A Carmel London CFBB R KVK
  2. 1B Anett Jürgensohn CFLB VVK
  3. 2A Karin Kerti Lõhmus CFLB SAG
  4. 2B Mirtel Ostra CFTR KVK
  5. 3A Alvar Teder CMBB R PVJ
  6. 3B Kristian Heidmets CMBB R SAG
  7. 4A Rihard Rannamets CMLB SAG
  8. 4B Robin Reesar CMLB LV
  9. 5A Raul Reesar CMLB LV
  10. 5B Kaupo Loorents CMLB PVJ
  11. 6A Caspar London CMTR KVK
  12. 6B Hugo Arvisto CMFU SAG
  13. 7A Artemi Tatarlõ CMTR KK
  14. 7B Helene Loorents JFBU PVJ
  15. 8A Erik Paurson JMBH R KK
  16. 8B Marje Kikas JFFU SAG
  17. 9A Kevin Marcus Aedla JMFS R SAG
  18. 9B Martin Steinfeld JMFS R KK
  19. 10A Alan Heidmets JMBB R SAG
  20. 10B Marili Loorents AFBU PVJ

4. vahetus 15:50

Jrk / Matt / Nimi / Stiil / Klubi

  1. 1A Ivar Toodo AMBU KK
  2. 1B Kristo Kent AMBU KK
  3. 2A Aivar Pruuli AMBU TVK
  4. 2B Kaido Kõrsmaa AMBU SAG
  5. 3A Aivar Lellep AMBU SAG
  6. 3B Rita Anette Kohava AFBU TVK
  7. 4A Jevgeni Gogolev AMBL KK
  8. 4B Viktoria Lemberg AFFS R SAG
  9. 5A Aleksander Atonen AMBB R KK
  10. 5B Marek Aedla AMFS R SAG
  11. 6A Guido Kitsingi AMFS R JAK
  12. 6B Karl A Atonen CMFS R KK
  13. 7A Žanna Ivanova AFBB R KK
  14. 7B Monika Mitrjaikina AFBB R KK
  15. 8A Pilleriin Järve AFHB KK
  16. 8B Aire Lauren AFBH R LV
  17. 9A
  18. 9B
  19. 10A
  20. 10B
Please follow and like us:
0

Comments are closed.